Ticari yazılım Veri Kurtarma

ticari-yazilim

Günümüzde Ticari yazılımlar, modern iş dünyasının beynini oluşturuyor. Bunlar, günlük işlemleri destekleyen verileri depolama ve kolay kullaım gibi bir çok özelliklere sahip yazılımlar üretmekteyiz. Şirketlerin değerli bilgilerini korumak amacıyla gerekli önlemleri almasıyla birlikte, koruma önlemlerinin ve artıklığın tamamı bile olsa, önceden tahmin edilemeyenleri önleyemez. Sunucularda saklanan bireysel ortamlarda, kişisel bilgisayarlardaki ve iş istasyonlarındaki disklerle aynı hata noktaları görülür. Ayrıca modern sunucu depolama sistemlerinin artan karmaşıklığı da daha fazla veri kaybı durumları oluşturur, örneğin:

  • Sunucu depolama sistemi yapılandırma bozulması (kayıp yapılandırma, yeniden başlatılan RAID, değiştirilen veya yanlış yere konulan diskler, vs.)
  • Depolamada, dosya sisteminde ve uygulama seviyesinde bozulmaya neden olan kesintili disk hatası
  • Birden fazla disk hatası.

SRS, Microsoft, Apple, UNIX ve Linux’un farklı türleri, AIX, Netware ve daha birçoğu da dahil, günümüzde kullanılan sunucu işletim sistemlerinin büyük bir çoğunluğunu destekliyor.datakurtar Ticari Yazılım Veri Kurtarma Profesyonel ekibimizle sizlere hizmet vermektedir.