Network Çözümleri

securty-network

Yerel Alan Ağ Çözümleri
Yerel alan ağı, kuruluşların aynı bina veya şirket içerisindeki bilgisayar, çevresel birimler (yazıcı, fax vb.) ve sunucuların ihtiyacını verimli bir şekilde karşılayan bir altyapıdır.

Sistem entegrasyonunun bir bütün olduğuna inanıyoruz. Sağlıklı çalışan ve yönetilebilen akıllı bir yerel ağ çözümü ile performansı beklentilerinizin çok üzerine taşıyor ve yaşadığınız sıkıntıları ortadan kaldırıyoruz. Sunucular, veri depolama ünitelerinden gelen işlem gücünü network üzerinde kayba uğratmaksızın kullanıcılara ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Kablosuz Ağ Çözümleri
Hareketlilik günümüzde zamanı verimli kullanabilmek adına önemli bir unsurdur. Ofis içerisinde kabloya bağımlı olmak masanıza bağımlı olmak demektir. Kablosuz ağlar, kablolu ağların yarattığı karmaşaya son vererek oluşturduğunuz kapsama alanları içerisinde size hareket kazandırır.

Geniş Alan Ağ Çözümleri
Geniş alan ağı, kuruluşların farklı coğrafi bölgelerde yer alan ofisleri (şube, mağaza, fabrika, teknik satış, depo vb. ) arasındaki haberleşme ihtiyacını karşılayan bir altyapıdır.

Biz geniş alan ağı çözümlerini firmanızın altyapısını inceleyerek, iletişim altyapısının tasarımından, kurulum-devreye alma ve işletim desteğine kadar bütün süreçleri kapsayan hizmetler sunuyoruz. Ağ çözümlerini de; Cisco, Brocade, Juniper, HP, Avaya, Motorola gibi dünya genelinde kendini kanıtlamış ürünlerle sağlıyoruz.

Fiber Ağ Çözümleri
Fiber ağı oluşturan fiber optik kablolar elektriksel parazitlerin meydana gelmesine izin vermeyen ışığı iletir. Işık, nem ve zorlu ortamlara dayanıklılığı açısından genellikle LAN kurulumunda da tercih edilir. Ağ sistemlerinde en son teknolojidir. Fiber network çözümlerini, yerel ağ, kampüs networkler içerisinde doğrudan, geniş alanda ise servis sağlayıcı çözüm ortaklarımızla beraber sağlamaktayız.

Biz, geniş kapsamlı esnek fiber ağ çözümleri ile şirketinize uygun hizmetler sunuyoruz